Sdílej svůj příběh

Inspire Channels

Video příspěvky: Sdílejte své zkušenosti živě

Chcete sdílet svůj příběh osobněji? Využijte možnost nahrát video! Můžete tak učinit přímo na svém Instagramu či YouTube kanálu. Nezapomeňte nás označit nebo nám odkaz poslat na e-mail channels@inspireplatform.eu. Alternativně můžete video nahrát do jakéhokoli cloudového úložiště a odeslat nám přístupový odkaz.

Pravidla pro video obsah:

Respekt a slušnost: Ve vašem videu minimalizujte použití vulgarismů
a vyhněte se jakýmkoli xenofobním, rasistickým, nebo jinak diskriminačním tématům.

Autentičnost: Snažte se být upřímní a otevření, sdílejte své zkušenosti v duchu podpory a porozumění.

Soukromí a ochrana: Pamatujte na ochranu soukromí a nezveřejňujte informace, které by mohly ohrozit vás nebo jiné osoby.

Váš video příspěvek může být silným způsobem, jak oslovit ostatní, kteří si procházejí podobnými zkušenostmi, a ukázat, že v boji s duševními obtížemi nejsou sami. Staňte se hlasem naší komunity!

Vyprávěj slovy! Napiš nám vzkaz.

Preferujete vyjádřit své zkušenosti písemně? Máte několik možností, jak se podělit o svůj příběh:

Vyplnění formuláře

Můžete využít náš online formulář, který umožňuje i anonymní odeslání. Při odesílání nezapomeňte zaškrtnout souhlas s tím, že váš příběh můžeme použít v rámci naší platformy. Odkaz na GDPR pravidla vás informuje o ochraně vašich osobních údajů.

Odeslání E-Mailu

Vaše zkušenosti můžete také poslat přímo na náš e-mail channels@inspireplatform.eu. Pokud preferujete více osobní přístup nebo máte příběh, který se nehodí do formuláře, e-mail je ideální volbou.

Vaše příběhy

Jana, 45 let

Ahoj, jmenuju se Jana, je mi 45 let a jsem máma samoživitelka. Už nějakou dobu bojuju s depresemi, které mi dost komplikujou život. Chtěla bych se podělit o[...]
Přečtěte si více

Jan Potměšil

Málokdo dovede o herectví a o životě mluvit tak jako Honza Potměšil. Role jsou pro něj živý tvar. Nejdřív jen písmena, kód, pak se jde do hlubších vrstev[...]
Přečtěte si více

Tomáš Klus

Tomáš je člověk, který havlovské „žít v pravdě“ bere vážně. Je rád, že se odnaučil lhát, neboť každou lží se tvoří paralelní svět ve kterém je těžké žít.[...]
Přečtěte si více
Všechny příběhy