INSPIRE Channels

Spojujeme příběhy, boříme stigma.

Vítejte na INSPIRE Channels

Vítejte na INSPIRE Channels, unikátní platformě, kde má každý příležitost sdílet své zkušenosti s duševním zdravím. Tento prostor slouží k propojení osobních příběhů s příběhy známých osobností a podporuje tak porozumění a snižuje stigma spojené s duševními onemocněními. Přidejte svůj hlas, poslechněte si inspirativní zkušenosti a staňte se součástí naší rostoucí komunity.

Sdílejte svůj příběh

Vyprávějte s námi

Máte osobní zkušenost s duševním zdravím, kterou byste chtěli sdílet? Vaše příběhy mohou inspirovat a pomoci druhým. Dáváme vám prostor vyjádřit se, ať už prostřednictvím psaní nebo videa. Vaše slova mohou být světlem na konci tunelu pro někoho, kdo se cítí osamělý ve svém boji.

Chci se přidat!

Známé tváře, skutečné příběhy

Objevte osobní cesty známých osobností, které se rozhodly otevřít a mluvit o svém duševním zdraví. V této části naleznete inspirativní a autentické příběhy lidí, které možná znáte z médií, ale ukáží vám, že nikdo není sám ve svých výzvách. Tato sekce vám ukáže, že duševní onemocnění nepostihují jen anonymní jedince, ale i ty veřejně známé.

To mě zajímá

Připoj se k nám

INSPIRE Channels není jen o sdílení, ale i o aktivní účasti. Můžete přispět svým hlasem, dovednostmi nebo časem k posílení naší platformy. Připojte se k nám a pomozte nám tvarovat prostředí, kde je duševní zdraví otevřeně diskutováno a kde každý může najít podporu a porozumění.

Chci se přidat