Ujíždíme na duši

Aneb cyklus odborných přednášek online

Ujížděj s námi na letošních Mezi ploty!

Léta jsme se setkávali na festivalu Mezi ploty, kde jsme vám nabízeli bohatý program plný inspirativních přednášek, hudby a zábavy. Když však v letech 2020 a 2021 situace znemožnila osobní setkávání, rozhodli jsme se přenést tuto jedinečnou atmosféru přímo k vám domů. Tak vznikl projekt „Ujíždíme na duši“ – cyklus odborných online přednášek, který vám i v nejistých časech přinesl nejen odborné poznatky, ale i inspiraci a útěchu.

Od Plotů k “Ujíždíme na duši”

Nenechte si ujít nadcházející cyklus přednášek, které otevřou nové obzory vašeho duševního zdraví!

Připojte se k nám na letošním ročníku festivalu Mezi Ploty a zažijte jedinečné setkání s odborníky přímo na místě. Nezapomeňte, že poznání a porozumění jsou klíčem k harmonii duše!

Uvidíme se 25.-26.5. v areálu Psychiatrické nemocnice Bohnice!

Připoj se!

Archiv přednášek

Vítejte v našem archivu přednášek! Zde najdete kompletní série odborných přednášek, které jsme pro vás připravili v rámci projektu ‚Ujíždíme na duši‘. Každé video vám poskytne ucelený přehled témat dané série. Prohlížet si můžete přímo zde na naší web stránce nebo na YouTube kanálu Mezi Ploty. Ponořte se do světa duševního zdraví a objevujte s námi nové poznatky a inspirace kdykoliv a kdekoliv!

Ujíždíme na duši 2023

Edukativní videa 2023

Ujíždíme na duši 2020 (Archiv přednášek a program)

Ujíždíme na duši 2021 (Archiv přednášek a program)

Ujíždíme na duši 2022 (Archiv přednášek a program)

Přednášky odborníků byly uspořádány za podpory MZČR.
Anotace přednášek - stáhnout PDF

Kontakty

Máte zájem o naše přednášky, chcete navázat spolupráci, nebo hledáte kontakt na odborníka? Napište nám, rádi vám odpovíme!
info@inspireplatform.eu
Subject: Ujíždíme na Duši