Přijďte oslavit duševní zdraví na 30. ročníku festivalu Mezi Ploty!

3. 5. 2024

Poslední květnový víkend se psychiatrická nemocnice Bohnice promění v centrum oslav duševního zdraví. Zažijte hudbu, divadla, workshopy a mnoho dalšího na rodinném festivalu Mezi Ploty.

Už třicet let spojuje festival Mezi Ploty lidi všech generací a nabízí jim jedinečnou možnost oslavit a podpořit duševní zdraví v přátelské a bezpečné atmosféře. Tento rok připadá oslava na poslední květnový víkend a my vás srdečně zveme, abyste se stali součástí této významné události.

Festival se koná v areálu psychiatrické nemocnice Bohnice a nabídne široké spektrum aktivit pro celou rodinu. Můžete se těšit na živou hudbu, divadelní představení, inspirativní workshopy a obohacující rozhovory s odborníky na duševní zdraví.

Jako rodinný festival klade Mezi Ploty důraz na přístupnost pro návštěvníky všech věkových kategorií a zároveň je to nealkoholický festival, což zajišťuje klidné a přátelské prostředí ideální pro relaxaci a nové zážitky.
Přijďte s námi sdílet radost a pohodu, prozkoumat nové možnosti pro vaši duševní pohodu a zároveň si užít nezapomenutelný víkend plný zábavy a inspirace. Těšíme se na vás na Mezi Ploty – místo, kde se kultura setkává s péčí o duši.